Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen területen lehet a...

Milyen területen lehet a legtöbbet keresni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a nyelv nagyon nem számít, de a terület igen. Gondolom nem mindegy, hogy egy weboldalon dogozik valaki vagy egy banknak rendszerén.


Másod éves egyetemista vagyok. Egyetem mellet nagyon szeretnék saját projecteket csinálni, de nem tudom, hogy mibe fogjak bele. Pl.: Már pár weboldalt csináltam, meg appokat is, de nincs értelme 2 különféle dologba beleásnom magamat.


Specializálódni akarok és mivel semmilyen terület sem érdekel jobban mint a másik még nem tudtam eldönteni, hogy minek tanuljak.


Tudom, hogy valaki Pascallal egy régi kód fenttartásával is többet kereshet, mint egy Java fejlesztő, azaz nem a nyelven vagy éppen a területen múlik, hogy ki mennyit fog keresni, de kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok milyen területeken lehet a legjobb fizetést kapni Magyarországon, ha az átlagokat nézzük.


(Már rá kerestem az interneten és van egy alap ötletem, de leginkább külföldi oldalakat találtam, amit nem feltétlenűl tükrözik a magyar piacot ... plusz kíváncsi vagyok pár programozó vagy a szakmát ismerő egyéni véleményére.)



2017. szept. 23. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Etikus hacker pl.
2017. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Bitcoin
2017. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bankoknál Java vagy C# fejlesztőként nettó 700k körül kereshetsz 5-7 év tapasztalattal. De ehhez tényleg jónak kell lenned.
2017. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!