Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha otthon, autodidakta módon...

Ha otthon, autodidakta módon tanulok meg programozni/webfejleszteni, akkor milyen eséllyel tudok ilyen területen elhelyezkedni egy cégnél?

Figyelt kérdés
Diploma nélkül fel se vesznek, vagy lenne lehetőségem bizonyítani (akár próbaidő alatt is)?

2016. júl. 7. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

jó eséllyel

ha tanulás helyett gyk-zol, akkor kisebb eséllyel.

2016. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a tanulás, érdeklődés (legalább legyél tájékozott, ha már papírod nincs is hozzá), önálló munka a fontos.
2016. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát az önéletrajz elolvasásakor nem zárják be automatikusan a doksit, csak azért mert nincsen infós végzettségem?
2016. júl. 7. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
A komolyabb cégek többsége papírt néz sajnos, szerintem ott nincs esélyed. A kisebb/ esetleg (kizárólagosan) informatikai cégek lehet hogy inkbb tudást néznek, de ez változó. De a legjobb az, ha tényleg van végzettséged, abba senki nem köthet bele :)
2016. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy papír nélkül élből kidobnak. Ha az önéletrajzod tele van nagyon komoly referenciákkal, akkor szerintem a legszűklátókörűbb helyen is kapsz egy esélyt. De igen, van ahol alapvetően nézik a papírt, és nem sok olyan embert hívnak be, akinek nincs. Javítani mindenképp javít az esélyeiden, ha van, bár szerintem pont a webfejlesztés az a terület, ahol kevésbé jellemző a papíralapú szűrés.
2016. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!