Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó könyvet a programozás alapjainak elsajátításához?

Figyelt kérdés

Nos jövőre megyek a DE informatika karára így nem nagyon tudom milyen nyelvet fogunk tanulni, szóval aki tudja esetleg, hogy ott milyen prog nyelvek lesznek tudna mondani egy könyvet azokhoz?


Tudom így kicsit nehéz elindulni,higy még a nyelvet se tudom,amiből könyv kéne, de hátha valaki...


Ui:jó lenne ha elérhető lenne valamilyen formában online, de ha nincs fent az se gond


2017. szept. 23. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Kaczur Sandor - programozas java nyelven. Azzal kezdi hogy megtanitja a prog alapjat. Iszonyatosan jo konyv. Rengeteg konyvet olvastam mar de ennel jobbat nem talalsz.
2017. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

No, én pont ott tanultam programtervező informatikus szakon. Én ezekkel a nyelvekkel találkoztam az ottani pályafutásom során:

- C

- C#

- Java

- Python (szabvál tárgy keretében)

- R (szabvál tárgy keretében)

Emellett írtunk még BASH és PowerShell (szabvál tárgy keretében) scripteket.


Amúgy ha erre a szakra jöttél, itt van, hogy mit fogsz tanulni:

[link] (régi mintatanterv)

[link] (2017 szeptemberétől)

2017. szept. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!