Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » GDF szoftverfejlesztési...

GDF szoftverfejlesztési szakirányú diploma ér ezen a pályán vmit?

Figyelt kérdés
vagy annyit mintha nem is volna? hozzáértő választ várok nem hurrogókat!

2017. szept. 27. 00:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok hogy a tudás az elsődleges ezen a pályán. Ezért kérdezem érdemes-e belefeccolni pénzt, időt, energiát vagy inkább a programozás tudásra fordítani mindazt? Személyes tapasztalatok előnyben! tankjú
2017. szept. 27. 00:38
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Mintha nem is volna, vagy kevesebbet. Azert kevesebbet, mivel annyi ido alatt megtanulhato eladhato junior szinten a legtobb fejlesztoi szakosodas, illetve referencia szerzesre is jut ido, ellenben ha gdfet valasztod csak egy altalanosan lenezett foiskola papirjat kapod.
2017. szept. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

"Mintha nem is volna, vagy kevesebbet. Azert kevesebbet, mivel annyi ido alatt megtanulhato eladhato junior szinten a legtobb fejlesztoi szakosodas,"


S_E_G_G_FEJ

2017. szept. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszadóknak! a 2.-iknak is... fogjuk rá :) mindenesetre bízom benne vkit gdf diplomával erre fúj a szél és leírja valós tapasztalatait..
2017. szept. 27. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
GDF-en a beiratkozóknak pontosan 15 %-a szerez diplomát.
2017. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahova diploma kell, ott elfogadják, egyébként teljesen mindegy, hogy mi, csak megcsináld azt a feladatot, amit adnak.
2017. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, alapból csak azért kéne mert láttam sok helyen "beugró" a diploma, anélkül be sem hívnak gondolom interview-ra, viszont azt sem szeretném ha gdf diplomával ugyanúgy nem hívnának be, sok szóbeszédet hallottam / olvastam, nem tudom mi az igazság.
2017. szept. 27. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre az egészre csak annyit tudok írni, hogy:


Minden iskola olyan, ahogyan hozzáállnak.


Ismerek olyan embereket, akik SZTE-n, BME-n, ELTE-n végeztek, és mégis hülyék maradtak, vagy azok lettek!


Viszont ismerek olyan embereket is, akik még a GDF-t sem bírták elvégezni, csak egy érettségiük maradt, mégis amit csináltak, azt profi módon!


Nem az iskolán múlik semmi sem, hanem az emberen. Napersze hozzá kell tenni, hogy sok ember előítéletes!


De hallottam egy jó mondást: "nem az számít, amit mondanak, hanem az számít, hogy ki mondja".

2017. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!