Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha munkanelküli de süvitö...

Ha munkanelküli de süvitö eszjarasu müszaki mernök lennel melyik IT szakterületnek ugranal neki otthon egyedül betanulni hogy minel hamarabb penzhez juss?

Figyelt kérdés
Azt hiszem a kerdes egyertelmü:)

2017. okt. 5. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Irányítástechnika. Folyamatirányító rendszerek, PLC-k, megjelenítő szoftverek programozása (Vision, Scada).

Szinte minden vízmű ezekhez értő embert keres, nemkevés fizetéssel.

2017. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha sivító észjárású műszaki mérnők lennék, akkor kapkodnának értem a munkáltatók és nem itt kérdezgetném, hogy mit kellene csinálnom (egyébként értem kapkodnak is). Kezdj el nézelődni junior melók után, aztán ha valamelyik szimpi, add be az önéletrajzod és az állásinterjúig próbálj minél több anyagot elolvasni a témáról (sőt kipróbálni amit csak tudsz, otthon a saját gépeden).
2017. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A süvítő észjárással, akár helyettesíthetném az északi szelet, ameddig az szabadságon van.

Egyértelműen.

Bocsi a trollkodásért, nem tudtam kihagyni :)

2017. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!