Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C#, TCP-nél hogy ha (pl. for...

C#, TCP-nél hogy ha (pl. for ciklussal) 1 bizonyos kliensnek több adatot küldök egyszerre, akkor rossz adatot kap meg a kliens. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ha 10ms-es sleepet rakok közéjük akkor tökéletes, de ha egyszerre küldök le többet akkor elromlik és rossz értéket kap meg a kliens.

Kliensnél while(true)-ba tettem a Receive-et.

Receive, feldolgoz, vissza az elejére.

De a feldolgoznál már rossz adat van ha egyszerre mennek az adatok. 10 (csak teszt) darab adatról van szó és már az 1. feldolgozása sem jó, már rossz lesz 1 érték.



2017. okt. 8. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy rossz az adat?
2017. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megoldottam.

Amikor küldtem a tömböt akkor nem töltöttem fel a végét annyi elemmel, hogy az általam kitalált buffer méretét elérjem és emiatt elcsúsztak az adatok.

2017. okt. 8. 17:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez elég nagy tervezési hiba.

A buffer méretének semmiképpen nem szabadna hatással lennie a program helyes vagy helytelen méretére, maximum a hatékonyságára.

2017. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostmár úgy megy ahogy írtad, bármekkora lehet a buffer, jól műküdik a program, így hogy a lefelejtett feltöltést a végéről hozzáírtam.
2017. okt. 8. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!