Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozási nyelvel...

Milyen programozási nyelvel és frameworkkel lehet jól fizető pozícióban elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Pl.: Mindenki azt mondja, hogy a Java az egyik legjobban fizető nyelv, de melyik terület?


Android fejlesztés? Springgel webbackend? Desktop alkalmazás fejlesztés? Vagy valamilyen adatbázis tervezés vele?


Milyen más nyelvek jól fizetőek és nem is a nyelv érdekel hanem a pontos terület.


(Tudom arra kell specializálódni, ami a legjobban tetszik, de a választásba jó minden ténylezőt átnézni előtte)



2017. nov. 13. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Azzal, amelyikben profi vagy. Bármelyikkel lehet sokat és keveset is keresni.
2017. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De pont az a helyzet, hogy még semmiben sem vagyok jó és kíváncsi vagyok az opciókra. Tudom, hogy akár egy jó Perles is tud sokat keresni, de átlag keresetre gondoltam.


Pl.: Android átlag fizetés kevesebb az IOSnél, mert több androidos van és az IOS appok sokszor jobban megtérülnek...


de ... ettől függetlenűl lehet, hogy én android fejlesztőként olyan jól keresnél mint az IOS fejlesztők top 5%a...


1# Ment a dislike.

2017. nov. 13. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
Springes webapp.
2017. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!