Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Gáz megbukni a progalapon?...

Gáz megbukni a progalapon? (SZTE) Sajnos előismeretek nélkül mentem oda de hiába is gyakoroltam annyira nem ment. Valahogy nem sikerült megérteni. Minden más megvan meg szeretek de ez az egy tantárgy nem sikerült. Jövőre gondolom akkor csak sikerül.

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
milyen szakon? pl orvosin nem annyira géz, akarom mondani, gáz :D
2017. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
63%

Te vagy az Bodoczky László? Ha nem de ismered add át üdvözletem


A nagyfaszú

2017. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Ha ez informatikai szak, akkor ejnye.


Azért aki informatikusnak megy, az tanuljon meg minimális szinten programozni még az egyetem előtt, legyen hozzá affinitása.


A Progalapon úgyis az elejéről veszik a dolgokat, ráadásul - ahogy olvasom - nem annyira vészesek a követelmények.

2017. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem értem miért van lepontozva a #3-as válaszoló, teljesen igaza van. Azt mondják nem kell előismeret, pedig de, programozásból és matekból is. Én úgy jöttem infora hogy már tudtam programozni valamilyen szinten, de még így is tanutam új dolgokat progalapon. El nem tudom képzelni hogy tanulná valaki előismeret nélkül úgy, hogy mellette még át kéne menni 4 másik tárgyból is amik mind nehezebbek mint a progalap. Különben honnan tudod máris hogy nem sikerült? Még a szorgalmi időszak se ért véget, hátravan a 20 pontos nagyzh. Meg aztán a vizsga. Ha a nagyzh-val együtt se lehet már meg a 30 pontod az tényleg gáz viszont egy ilyen könnyű tárgyból.
2017. nov. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%

az a baj, hogy elsőéves tárgy, és elsőévesként nem nagyon érzi úgy az 1. héten hogy bizony ez már nem a kisded óvó, csak a 7. meg a 12. héten amikor a nagy semmi tudásra nem adnak kettest


ezt meg kell haladni, szorgalmasnak és teljesítményorientáltnak lenni és akkor menni fog


nyugalom, ha a tőled elvárható legminimálisabbat teljesítetted biztosan mehetsz még alpótra is ami még egy egész hónap

ez simán elég a tárgyra a 0.-ról is

a gondok ott szoktak kezdődni, hogyha az ember másra sem tanult egy szót sem és erre a 11. héten jött rá


akkor passzív és jövőre ugyan itt ugyan ekkor

de akár át is lehet gondolni, hogy mennyire is akarsz te felsőfokon ilyesmit tanulni

2017. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!