Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit írjon egy programozó...

Mit írjon egy programozó (programozni vágyó) a motivációs levélbe?

Figyelt kérdés
Kicsit OFF de mégse teljesen... mi a huncut fenét írjon egy programozó egy motovációs levélbe? "Nőgyógyásznak készültem de az élet mostoha volt..." vagy mégis mit?! "Ez az életem és én fizetek csak dolgozhassak..." ???
2017. dec. 4. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudod hogy miert programozol, akkor nem neked valo.
2017. dec. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom miért programozom de "el kell magam adni" is azért...
2017. dec. 4. 07:01
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Sosem jelentkezek olyan álláshirdetésre, ahol motivációs levelet kérnek. A munkaadók is kezdenek rájönni, hogy mekkora ökörség ez, mert egyre kevesebb helyen látom.
2017. dec. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Azt szokták mondani, hogy nagyjából írd bele az önéletrajz fontosabb pontjait csak prózaiabban fogalmazz és persze írj bele olyan új dolgokat amiket amúgy nem tudnél megfogalmazni.


Pl. azért jeleztem középiskolában informatika szakra, mert már akkor is nagyon érdekelt a számítástechnika világa. Majd innen az egyetemre való tovább lépés is egy egyértelmű döntés volt számomra, ahol programozói szakot végeztem el és XY eredményeket értem el. X versenyekre jártam és természetesen önképzéssel is folyamatosan fejlesztettem magam. .......Blblablalblabala.... Azért jelentkezem Önökhöz, mert úgy gondolom, az Önök cégénél tudnék a legjobban kiteljesedni hivatásomban blablalblalbla.....



Na ezt most 10mp alatt összehánytam, de talán útmutatónak jó lesz.

2017. dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tudnél helyett tudnál*

jeleztem helyett jelentkeztem*


Ezt tényleg csak összehánytam bocsi.

2017. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"tudom miért programozom"

Surprise, surprise! Pont ezt kellene beleírni.

2017. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!