Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Progmasters, Reaktorlabs, a...

Progmasters, Reaktorlabs, a kettő közül valamelyikkel valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Konkrétan ez a kettő érdekel most, vagy ha van valakinek általános tapasztalata az ilyen pár hónapos bootcampokkal (tapasztalat nem elképzelés) az is írhat, ha nagyon negatív írhat privátba is pár szó erejéig. Köszönöm.

2017. dec. 6. 16:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit még: Java érdekel, az alapok (SE) nagyjából megy de még nem profi szinten és érdekelne pár hónap alatt valóban fel lehet-e jönni junior szintre (EE, Spring stb) hogy felvegyék az embert valahová...
2017. dec. 6. 16:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem megyek bele, hogy mennyire haszontalan és teljesen rossz módja a tanulásnak, mert már amúgy is eldöntötted, hogy ilyenre szeretnél menni...


Na...


A Progmastersnek a tananyaga kicsit realisztikusabbnak tűnik. A Reaktorlabsban olyan sok téma van, hogy az lehetetlen, hogy mint megtanítják. Maximum hallani fogsz róluk.

Ez nekem elárulja a tanítás szinvonalát.


Remélem segített. Nem jártam semelyik helyre sem, de láttam, hogy a kérdés ki van emelve és 0 választ kaptál. Amúgy valószínűleg nem válaszoltam volna...

2017. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. dec. 8. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!