Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Igaz lehet, hogy 3-4 honap...

Igaz lehet, hogy 3-4 honap heti 60 ora munkaval el leeht jutni egy Junior Frontend fejlesztö szintig?

Figyelt kérdés
Mindezt mondjuk egy masik (nem IT) mernöki vegzettseggel indulva kb az egyetem elvegzese utan.

2017. dec. 20. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg lehet csinálni. Talán a front end webfejlesztés a legegyszerűbb dolog a "programozás" világában. Azért tettem idézőjelbe, mert nem feltétlenűl programoznak sokat és az sem annyir durva.


Inkább az teszi nehézzé a front endet, hogy mindig fent kell tartani az aktuális trendekkel, amik ott elég gyorsan változnak.


Rengeteg dolgot kell tudni. Meg persze azokat jól kell tudni. Pl.: Sokan mondják, hogy mindent tudnak a HTML és CSSről megis nagyon tudnak összerakni egy egyszerűbb layoutot. Vagy pedig egy nagyon könnyen széteső rettentő dolgot hoznak létre :)


3-4 hónap alatt lehet megszerzed a tudás egy részét, de munkát nem fogsz tudni találni.

Meg ha nagyon jó vagy és tényleg ösztönösen ráérzel mindenre akkor is nagyon necces....

2017. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mint programozó, tuti nem alkalmaznék ilyen kevés tudással embert. Több pénzbe kerül majd kijavítani egy hozzáértővel, mint amennyi hasznot hoznál azzal, hogy összeraksz egy béna felületet. De persze vannak hozzá nem értő interjúztatók, azok szerintem felvesznek.
2017. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán.. ha nagyon szuperül összerakott tematikát követve lelkesen csinálod...
2017. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mondjuk 60 óra az majdnem napi 10 óra a hét 7 napjával számolva is sok, de napi 3-4 órát kezdő tud rá koncentrálni, erőltetni nem lehet és nem is érdemes, de 4 hónap alatt sokat meg lehet tanulni...
2017. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

A frontend feljesztés ma már HTML, CSS és JS ismereteket igényel. Míg a két előbbi csak leírónyelv, a JS programozási nyelv és programozni 3-4 hónap alatt, értékelhető színvonalon nem tanul meg senki.


Egyébként is, a tanulás csak ismeretszerzés, a szerzett ismereteket készséggé is kell alakítani, csak így lesz a tanultakból tudás, ehhez pedig sok-sok gyakorlat szükséges. 3-4 hónap kevés.

2017. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!