Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A suliban a microsoft visual...

A suliban a microsoft visual studio c# használjuk, de semmit nem értek belőle, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy milyen program parancsok vannak vagy mik, hisz a füzetbe se jegyzeteltük le őket, nem tudom honnan megtanulni, hogy mi a Write.Line meg ezek. Folyamatosan matek programokat akar velünk csináltatni, még úgy is, hogy diszkalkuliás vagyok, ez nekem nagyon nehéz így. Ha esetleg megtudnám ezeket a parancs dolgoknak a jelentését és hogy mikor használjuk őket, milyen környezetbe illenek bele, az rengeteget segítene rajtam... (Eredetileg rajz iskolába akartam menni, de ez hosszú történet és nem is ide tartozik.)

2017. dec. 24. 01:40
 1/9 anonim ***** válasza:
2017. dec. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Ott ülsz az internet előtt.

A világ összes tudása a rendelkezésedre áll, Te meg csak hisztizel?!

2017. dec. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
www.google.com Amire nincs válasza az nem is létezik.
2017. dec. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kommentelő parasztok :) minden gyakori kérdés googlözhető. Még az olyanok is, hogy “Szerintetek melyik a jobb ...?”


Ha nincs kedvetek belinkelni a választ vagy leírni, akkor ne kommenteljetek.

2017. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Végre valaki, köszönöm. :) De ha szerintük én annyira élettelen vagyok, hogy itt használom ezt az oldalt a kérdezéshez, hiszen erről szól, ő meg annyira élettelen, hogy ilyen pitiáner kérdésekkel foglalkozik. Biztos neki sincs jobb dolga. + Ez még nem hiszti, ha hisztizek, azt ő majd meghallja. :)
2017. dec. 24. 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Erre pontos válasz nincs, ezért említették az előttem szólók a google-t.

A programozásnál nem csak a parancsok jelentését, funkcióját kell bemagolni, hanem megérteni a gondolkodásmódját. Azért sem lehet megválaszolni mert annyi parancs van, hogy szinte nem is lehet mindet megtanulni. A tanár rá akar vezetni hogy megértsétek a programozás alapelveit matematikai példákon keresztül, gondolom. Az alapokat kiválóan megtanulhatod amerről. (youtube, udemy kurzusok, stb)

Bár én nem vagyok nagy C# os, ha valami kérdésed van ,írhatsz nyugodtan.

2017. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ha tudsz angolul vagy akár németül akkor nagyon sok netes oldal rendelkezésedre áll ami pont erre lett kitalálva.

Egyébként meg a matekos programok helyett kitalálhatsz vagy kereshetsz másféléket is, például hogyan írhatsz ki egy megadott szélességű "karácsonyfát" ciklussal.

Ha vannak konkrét kérdéseid vagy valamilyen témakörben elakadtál, nekem is nyugodtan írhatsz.

2017. dec. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként nem ajánlatos egyből matekos feladatokat adni kezdőknek, főleg nem középisokolában. A legegyszerűbbtől elkezdve ajánlott. Pl. írd ki 20 ig a páros számokat, vagy egy basic kezdő feladat: készíts egy számológépet, ami 2 számon elvégzi az adott műveletet (+ - / *). A tutorialok mellett szintén sok ilyen feladat található a neten (pl: Codewars, condingame oldalakon)

Sok sikert!

2017. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat, igyekezni fogok. :)
2017. dec. 26. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!