Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van egy olyan játék/program,...

Van egy olyan játék/program, ahol kevéske programozási tudással egy kisebb játékot, küldetést össze tudnék rakni 17 évesen, C# (kb) alapismeretekkel?

Figyelt kérdés
Egy FPS játékról lenne szó, annyit szeretnék hogy "Menj el A-ból B-be", legyen egy alap pár személyes csapatod, (a játékos + 2 AI), tudjak adni küldetést (kiírja, hogy Juss el A-ból B-be, teljesítetted-e vagy sem, stb), vagy épp Iktassa ki a célpontot és megjelölni egy NPC-t, ilyesmi.... Tehát ilyen viszonylag kisebb dolog. Tanulni szeretnék, de kell egy kis "kezdőlöket". Elkezdtem nézegetni az Unity-t, de pár óra elteltével (még) nem jutottam sokra vele..
2017. dec. 31. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
scirra.com
2017. dec. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Kisebb dolgot", LoL.

Nincs.

2017. dec. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy mersz nagyot álmodni :)
2018. jan. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Unityvel készíthetsz egy csomó tutorial videó van.

Én most épp egy labirintusos játékot készítek.

Unityben C# meg javascriptel tudsz dolgozni.

2018. jan. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerübb lenne ha mondjuk egy 2D játékot készítenél a 3D fps játék helyett az sokkal egyszerübb.

Az Unityben rövid időn belűl nem fogsz csinálni egy cs:got vagy gta 5-öt.

2018. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezd el ahol mások is kezdték :) Tanulj meg egy programozási nyelvet, monjuk C++t és csinálj terminálos játékokat kezdetleges UIokkal, majd tanuld ki ezeket a játék engineket :)
2018. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!