Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » SZTE programtervezők mennyire...

647843587 kérdése:

SZTE programtervezők mennyire könnyen lehet munkát találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Aki az SZTE programtervező képzést elvégezte, az mennyire "minőségi" tudást kapott, mennyire volt gyakorlatias a képzés, illetve mennyire könnyen találtatok állást a suli után?

2018. jan. 14. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyre nehezebb vele elhelyezkedni. Ha nincs 4-5 programnyelven több év tapasztalatod, akkor nehéz állást találni.
2018. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az első évemben találtam munkát, lehet, hogy csak mázlim volt.


Akiket ismerek és komolyan vették/szeretik a programozást, azok általában harmadévben vagy utána elkezdenek dolgozni.


Maga az egyetem is elég jó az új tantervvel.

2018. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén a sulis tudással nem lehet könnyű, de ha magadtól foglalkozol vele vagy szakmai gyakra normális helyet választasz, akkor borzasztóan könnyű, sőt még lehet téged keresnek. Ajánlom egyébként, hogy menj egy gyakornoknak valahova (océ, nng, logmein, sonrisa, zengo de sok más kisebb is van) gyakornokként könnyű bekerülni. Suli után viszont ha nincs valódi gyakorlatod azért nehezen vesznek fel, mert jó esetben 3 hónap lesz mire talán valami "profitot" tudsz termelni a cégnek. Ha van ismerősöd akkor azért könnyebb, de udemy.com végezz el egy két olyan kurzus (3000 ft körül vannak) amivel elszeretnél helyezkedni (csináld és értsd is meg, ne csak pörögj rajta végig) vagy amit megkövetel a cég rakd bele a cv-d be és úgy már nekik is vonzóbb leszel mint egy "nulla soros frissdiplomás" :D


Egyébként már jársz suliba vagy csak fogsz? Mert suli idő alatt nagyon sok lehetőség van amiket ha ügyesen csinálsz bárhova felvesznek akár már suli közben is.

2018. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Régi kérdés de itt hagynám a válaszom azért, hátha jól jön valakinek. A gyakornokokat viszik mint a cukrot, egyáltalán nem nehéz bekerülni valahova. Baj is lenne ha nehéz lenne mert akkor senki nem tudná megcsinálni a kötelező szakmai gyakorlatát. Diploma után viszont pont emiatt lehet nehezebb junior állást találni. Juniort kb sehova nem keresnek, csak gyakornokot meg medior/seniort, ez a két fokozat van. Nekem pl sajnos elég sz@r helyre sikerült elszegődnöm diákként, most meg 2 hét múlva államvizsgázok és vakarom a fejem mi legyen utána mert maradni ahol most vagyok nagyon nem akarok, junior meg kb nem kell sehova.
2021. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!