Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyiért lehetne Unity Asset...

Mennyiért lehetne Unity Asset Store-ban eladni egy olyan függvénykönyvtárat, vagy dll-t, ami bármilyen síkidomot, vagy síkidomokkal határolt testet felbont háromszögekre?

Figyelt kérdés

Magamnak csinálok ilyet épp, csak azon gondolkodtam hogy eladható-e. Pár hét alatt meg lehet csinálni, viszont kevés embernek van meg hozzá a tudása, hogy ilyet készítsen. Mennyit ér egy ilyen a piacon? El lehet kérni érte mondjuk egy havi fizetésnek megfelelő összeget?


(Magyarázat: A testek amiket meg akarok jeleníteni, azoknak a felszíne általános síkidomokkal van megadva (a síkidom lehet akár egy csillag alakzat is amiben lyukak vannak). Ezeket akarom háromszöghálóvá alakítani.)


2018. jan. 31. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán érzem ezt annyira értékes függvénykönytárnak. Tegyük fel, hogy még nincs ilyen ingyen és bérmentve, optimalizálva, széleskörűen hozzáférhetően, az hogy kizárólag síkidomol által határolt testekről van szó (jó, nyilván minden háromszög síkdiom, szóval az informatikában minden test síkidomokkal van határolva ;), eléggé lekorlátozza a lehetőségeket. Amit pl. Most írok motort, jelenleg nem használ síkidomokat.
2018. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...még. :)
2018. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az értékesíthetőséget nem csak az határozza meg, hogy mennyire nehezen lekódolható a dolog, hanem az is, hogy mennyi a kódolás időigénye.

Én elég sokszor vásároltam kódot, csak azért, mert nem volt idő annak megírására, és ha határidős melóról van szó, akkor szivesen áldoz az ember ilyesmire, pláne, ha amúgy nem is kerül sokba.

2018. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 ez egy nagyon fontos érv, de engem mindig elriasztott a vásárlástól az, ha a termék nem felelt meg pontosan azoknak a követelményeknek, amiket elvártam volna tőle, és ha hegesztenem kéne, akkor màris bele kell mélyednem a kód működésébe, (amiről ugye alapból nem is tudom hogy mit csinál pontosan), ami lehet hogy csak a következő 5 frissítésig lesz működőképes, aztán írhatom újra az interface-t. Mindjuk én webes környezetben mozgok, és jelenleg nincs kapacitásom azt is figyelni, hogy az enyémen kívül milyen oldalakkal cserél még adatokat. Jó, ehhez azért kell némi paranoia is. :D


Ha most annyira szeretnék ilyen cuccba beruházni, lehet hogy a unigine lenne az. :)

2018. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!