Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 4 honap alatt lehet valaki a...

4 honap alatt lehet valaki a semmiböl fizetett Junior Backend fejlesztö?

Figyelt kérdés

Haverom egy sapnaj allitasa szerint ennel a cegnel tanulta a Backend-et nullarol It diploma nelkül es negy honap utan fizette junior allast kapott:

Ez tenyleg iylen egyszerü lenne?



2018. febr. 1. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
A burkolt reklámozás, az tényleg ilyen egyszerű.
2018. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a reklamemberük, nem erdekelnel, azert tettem be a linket, hogy aki ert hozza az el tudja olvasni miröl van szo es ha kötöznivalo marhasagokat irnak, es az egesz csak csak arrol szol hogy lehuzzak a hozza nem ertö emebereket loveval, aztan meg egy jot röhögjenek rajtuk, akkor ezt ki tudjak szurni.

Ha ezzel meg nem igazoltam, volna hogy nem nekik dolgozom akkor nyugodtan, mondjatok mit tegyek meg hogy ez nyilvanvalo legyen.

2018. febr. 1. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ...
2018. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

0-ról nem. Akinek van alapja és csak terelgetés kell, abból lehet valami. Én is oktatók mellékállásként ilyen képzéseken, de katasztrófa, ami ilyen helyeken van. A legtöbb esetben fix cégeknek képeznek "kisegítőmunkásokat".


A yellowroad-nál egyébként valószínűleg jobb a helyzet a heti 5x8 óra képzés miatt, de azt meg is kell fizetni.

2018. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
attól függ. mondjuk php spagetti kódot lehet összehányni megtanulni
2018. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, de nem szeretnék az általad fejlesztett lélegeztetőgépre kerülni majd, ha arra kerülne sor.
2018. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a fizetett alatt minimálbér közelire gondolsz és a backend fejlesztő alatt meg szinte semmit tevő segédmunkást akkor igen, de nem hiszem, hogy egy lenne a legjobb megoldás a programozás tanulásnak és a munkaszerzésnek
2018. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és ezekből a pozíciókból rettenetesen nehéz felfejlődni és sokszor a cégeknél kell maradnod egy előre meghatározott időre egy előre meghatározott fizetésért...
2018. febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!