Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tablet webfejlesztéshez?

Tablet webfejlesztéshez?

Figyelt kérdés
Elég lehet webfejlesztés tanulásához egy 8"-es Windows tablet különálló billentyűzettel, gyenge Atom processzorral, és 2GB RAM-mal? Van valakinek hasonlóval tapasztalata?
2018. febr. 4. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

backend-hez még elég is lehet, de a frontend (design) elkészítése és tesztelése problémás.

Ha csak sima weblapot akarsz fejleszteni akkor ahhoz elég lehet egy szövegszerkesztő is pl notepad++ ahhoz meg nem kell erős gép. Persze az is kérdéses hogy egyből töltenéd fel a szerverre? Mert ha nem akkor számolni kell vele hogy a háttérbe futnia kell a webszervernek és az sql szervernek

2018. febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2018. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyelőre frontendben gondolkodom, persze alkalmazkodva a tablet korlátaihoz. Mint írtam, csak tanulásról van szó, nem fog 5 böngésző futni egyszerre.
2018. febr. 4. 10:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Így a tablet fog a tanulásban korlátozni.
2018. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi a fő korlát? Vagy eleve rossz ötlet? Van amúgy asztali gépem is az egy kicsit erősebb, csak többet fogyaszt, főleg mivel még egy régi CRT monitorom van csak, de érik a csere.
2018. febr. 4. 12:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát egy minimális eszközpark tényleg nem ártana, most már használtan is lehet kapni egész jó gépet. CRT-t nem is tudom hogy hol láttam utoljára használva.
2018. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én most a helyedben inkább csinálnék a gépből servert, akkor a crt elég ha a telepítés idejére van bekapcsolva, utána pedig inkább tanuljl backendet, míg össze nem jön valami combosabb gépre.
2018. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

25-30k körül kapsz már olyan használt laptopot, ami megfelel tanuláshoz. Tableten csak szenvedni fogsz.

Pl. [link]

2018. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat. Azt hiszem megpróbálom, aztán meglátjuk. Lehet, hogy használt notebook lesz monitor helyett, nekem is eszembe jutott már, bár a linkeltnél egy kicsit erősebb/drágább.
2018. febr. 4. 19:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek tetted fel s kérdést, ha nem fogadod meg a tanácsokat?
2018. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!