Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan válhatok webdesignerré...

Hogyan válhatok webdesignerré vagy honlapépítővé? Miket szükséges elsajátítani és milyen sorrendben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokmindent meg kell tanulni hozza( mar ha komolyan akarod), de szerintem mindenki azt fogja mondani hogy a Html-t sajatitsd el legeloszor.
2010. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
esetleg dreamweaver érdemese foglalkozni, minden egyszerübben megoldható, legalábbis úgy tűnik
2010. jún. 10. 13:45
 3/11 A kérdező kommentje:
?
2010. jún. 10. 13:45
 4/11 anonim válasza:

Nem!


Ezek kellenek neked: XHTML, CSS, Javascript, Photoshop.


HTML jegyzettömbben, vagy valamilyen okosabb karakteres szerkesztőben, de a Photoshop a legfontosabb, hiszen ott készül a layout. :)

2010. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valoban a dreamweaver egyszeru, de ha azzal foglalkozol, nem leszel profi. En is tanulo stadiumban vagyok, de minden infos haverom azt mondta hogy html az muszaly, aztan Css, Javascript, Php es utana johetnek meg komolyabb dolgok. Dreamweaverrel lehet jo kis oldalakat osszedobni, de azzal nem fogod erteni hogy hogy is mukodik az egesz.
2010. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
a php-nek semmi köze a webdesign-hoz, az programozás. Ugyanez a helyzet a JS-sel, de manapság elvárják a designerektől is az alap Js tudást a különböző effektek miatt...
2010. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
honnan lehet XHTML-t tanulni?
2010. jún. 10. 14:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Legelőször tanuld meg a keresőt használni ezen az egyszerű oldalon. Ötezredik kérdés.
2010. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudom hogy a Php programozas, de a kerdesben benne volt az hogy honlapepito, es ebbe a kategoriaba mar beleesik. Amugy kerdezno, [link] , itt szerintem talalsz konyveket amibol tanulhatnal. Ha tudsz jol angolul akkor pedig [link]
2010. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért kisebb weblapoknál ez nem válik ketté, és ugyanaz az ember csinálja a PHP, a Javascript és a HTML-CSS részét is. Ahol leginkább elválik, az a Java EE, ott meg a desinger az aki a jstl-t tudja, meg amire még szüksége van, a programozók meg Java-t programoznak. De kis cégek weboldalai esetében a PHP-Javascript-HTML-CSS kombót egy ember csinálja.
2010. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!