Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Biztonsági mentésből egy új...

Zolyma kérdése:

Biztonsági mentésből egy új meghajtóra lehet telepíteni?

Figyelt kérdés
Adott egy windows 10, van biztonsági mentésem és vásároltam egy ssd-t. A kérdés az lenne, hogy lehet e olyat csinálni, hogy berakom az ssd-t, berakom a telepítő pendrive-ot és mikor oda érkezik a telepítő, akkor kiválasztom, hogy rendszer helyreállítása biztonsági mentésből és kész is az átköltöztetés!?
2018. márc. 29. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát telepítésről van szó! Ezt klónozni szokták!

Vagy egy pc-re telepített v,ilyen klónozó progival vagy kettes külső dokkolóval amiben van klón funkció!

[link]

2018. márc. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Klónozásról, igen! Van is egy ilyen programom(minitool partition wizard) próbaként megcsináltam egy másik merevlemezre, mielőtt élesbe csinálnám a ssd-re, de nem lett az igazi, sokkal lassabb a rendszer, lemez folyamatosan ír, olvas és még a rendszer számára elkülönített partíció, ami 500 mega, az most 800 lett és látszik is a meghajtók között. Olvastam még a lemezkép készítéséről egy külső hdd-ra és azt felrakni utána. Az a baj, hogy már nagyon belaktam és nem szeretnék új telepítést, de ha meg ezzel a módszerrel csinálom meg, akkor meg amennyivel gyorsabb lenne az ssd, annyival lassítja ez a módszer.
2018. márc. 29. 06:41
 3/3 anonim ***** válasza:
PROGRAMOZÁS
2018. márc. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!