Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A netbeanst mért szídja mindenki?

A netbeanst mért szídja mindenki?

Figyelt kérdés

Eddig IntelliJen gyakoroltam és most át tértem netbeansre, mert az érettségit abban kell megírnom. (Eclipest is választhattam volna, de semelyike sem ismertem)


Mindenki azt mondta, akit ismerek és hozzám hasonlóan érettségizik, hogy a netbeans egy nagy (nem mondom ki :) ) és használhatatlan.


Kb 2 napja használom és talán még jobb is mint az IntelliJ nekem, csak kinézetre kicsit régimódi.

Persze lehet, hogy magasabb szinten, mondjuk aki JUnittal TDDt csinál vagy androidra fejleszt vagy kitudja mire ott sokkal rosszabb, de nekem tetszik az érettségi szintjén.


Tényleg ilyen rossz ez az IDE vagy csak a kinézete miatt ócsárolja mindenki?



2018. ápr. 26. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szidja mindenki. Sok ismerosom hasznalja.
2018. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Jó, hát érettségi feladatokra megírni 2 for ciklust nyilván elég.

Csak mondjuk amikor egy .Net fejlesztő átmegy Visual Studio után Neatbeans-be Javazni, akkor azt kívánja, hogy bárcsak inkább hentesnek tanult volna.

2018. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

profi fejlesztők szidják


viszont egy kezdőknek és érettségizőknek ideális


sokan meg azért szidják mert ugye olvassák a profik véleményét és ők is átveszik hogy okosnak tűnjenek, ennyi.

2018. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor mi az ideális fejlesztő környezet a profiknak Javának? Mondjuk egy Springes vagy Java EEsnek?
2018. ápr. 27. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi intellij-t hasznalunk, kb az összes java-s fejlesztő. Ez kb 500-600 ember.
2018. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Eclipse-t használnak a legtöbben mert ingyenes és elég jó, IntelliJ kicsivel jobb viszont jóval drágább, az EE változat már fizetős...
2018. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!