Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek sokba fog kerülni...

Szerintetek sokba fog kerülni elvittem a gépem uhu linux-rol windows 7 re ujratelepiteni nagyon drága lesz? Kb mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt kérdezd meg, aki telepíti.

Miért nem kérdezted meg előre mikor elvitted a gépet?

2010. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt igen, másrészt tanulj meg Windowst telepíteni, mert nem egy bonyolult dolog.
2010. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Használj Ubuntut, sokkal egyszerűbb és olcsóbb vele az élet.


Amúgy meg, minél laikusabb fejet vágsz, annál nagyobb összeggel fognak lehúzni. 3500 forintra azért számíts minimum.

2010. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

értem jólvan én egy 10000 ft ra számitotam:O mert hogy uj operácios rendszer:O

mert 4000 ft omvan:O

2010. jún. 15. 15:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Valamelyik haverod vagy valami rokon egy fagyiért felrakta volna..........
2010. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha jogtiszta amit feltesznek akár 30-40 ezer is lehet attól függően, hogy melyik win7-et telepítik.

Mivel csak magának az oprendszernek az ára ennyi.

Az ubuntu ugyan azt tudja és ingyen.

2010. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát jobban jártál volna ha felveszel msnre és lépésről lépésre elmagyaráztam volna neked 1000 hu-ért.
2010. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem 4ezerért csinálták meg.
2010. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát de ba+ nincs szád? nemtdutad megkérdezni hogy azért mennyire számíts? Nem amikor már ottvan ozt itt teszed fel a kérdést:S meg feltehetted volna saját magad is. Énnekem 1x 10 éves koromba összeomlott a rendszerem és szart se értettem hozzá féltem hogy anyutol kapni fogok nekiültem ozt addig csináltam még jó nem lett ( újból kelett húzni az xp-t) szal nem igaz hogy nem tudnád megcsinálni csak valljuk be egyszerűbb ha más csinálja de te tudod töki. Majd azért én is kíváncsi lennék rá mennyi az annyi majd azért írd ide:)
2010. jún. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

2000 Huf volt viszonylag olcso volt szerintem:)

és nem kalozverziot tet fel:)frisiti magát netről igen jó*_*

tetszik

sajnos nem értek a boot menűhöz megkéne tanulnom csak angol tudás nélkül meg igen nehéz megtanulni ilyeneket ha nem tudom mi mit jelent:S

2010. aug. 21. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!