Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a különbség az üzemi...

Mi a különbség az üzemi mérnők informatikus, és a mérnök informatikus között?

Figyelt kérdés

Úgy tudom,hogy 2018-ban hozták be,ezt a számomra új,de kecsegtető főiskolai-vagy egyetemi- szakmát,az üzemi informatikust. Érdekelne,ha valaki esetleg többet hallott a dologról.Nyílván most még,2018-ban senkinek nem lehet ilyen szakmája,tahát tapasztalatokat nagyon nem várnék,csupán egy véleményt,hogy szerintetek megérni e mondjuk letenni,mennyire vennék komolyan.


Úgy tudom,hogy 280 pont szükséges az üzemi mérnök informatikusnak jelenleg,a mérnök informatikusnak pedig 380.


2018. jún. 16. 22:55
 1/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást.Tudom,az úton sok ilyen emberrel fogok még találkozni,ennél jóval nehezebb akadályokkal fogok szembesülni. Azonban hiszem,hogy a kitartó szorgalom és a befektetett energia megtérűl egy szép napon.


További infó:Láttam,hogy lepontoztak.Nem én voltam,megjegyzem, de én adtam ellensúlyozásképpen egy zöldet. Igaz,hasznos választ nem kaptam tőled.

2018. jún. 17. 14:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Kereső:

[link]

első találat:

"új BProf képzés tanterve sokkal inkább a gyakorlatra helyezi a hangsúlyt, a gazdaságinformatikus, a mérnökinformatikus és proramtervező informatikus BSc szakokkal szemben. Jóval kevesebb lesz az elméleti tárgyak (matematika, fizika, elméleti szakmai ismeretek) aránya, ellenben több gyakorlati óra, projekt munka és szakmai gyakorlat lesz, hogy a végzettek minél hamarabb, és minél piacképesebb tudással helyezkedhessenek el."

[link]


A cikkből navigálva elérhető a tanterve:

[link]

és a képzés programja:

[link]

is.

2018. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném az előzőhöz, hogy a BProfra alapvetően olyan embereket várnak, akik a végén egyből munkába szeretnének állni, míg BSc-re olyan embereket, akik továbbtanulnának MSc-n.
2018. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.Adtam zöld pipát. Átnéztem a dolgokat, köszönöm a rélszletes infókat.


Megjegyzés:A moderátorok az első hozzászólást eltávolították-egyébként érthető okokból- Így az első válaszom már nyílván nem aktuális.

2018. jún. 20. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!