Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mért csak indiaiak csinálnak...

Mért csak indiaiak csinálnak Java tutoriál videókat?

Figyelt kérdés

Akármilyen témában kereset a Java nyelvre (Spring, JavaFX vagy Android) mindig erős akcentusú angolul alig beszélő indiaiakat találok csak a youtubeon.


Annyira nem zavar mert nem onnan tanulom, de pl.: tegnap androidból megakartam nézni, hogy hogy is kell pontosan a Toastot használni egy videó, mert már fáradt voltam a dokumentációhoz és csak indiai videókat találtam rettenetes angol tördelésekkel.



A java az egyik legelterjedtem, legjobban fizetett nyelv. Nagyon sok osztálytársam is azzal érettségizet. Mindenhol csak jót lehet hallani róla.


Akkor mért csak az indiaiak csinálnak róla videót. Eddig még egyetelen egy angol, kelet európai vagy amerikai akcentust sem hallottam.



2018. jún. 26. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Mert ők szorulnak rá a legjobban.
2018. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Mert aki ért hozzá, csinálja. Aki nem ért hozzá, tanítja.

Az Indiaiak meg sokan vannak és általában max csak közepes hozzáértéssel.

2018. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 moozygoo ***** válasza:
Nem csak indiaiak, de tényleg rengeteg van belőlük és minden téren, van hálózat , telefonhack minden amit csak akarsz
2018. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!