Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java fejlesztőként 4 év...

Java fejlesztőként 4 év tapasztalattal SE/EE környezetben mekkora fizetési igény szokott lenni általában a fővárosban? Multinál? KÖzepes méretű cégnél?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
4 év tapasztalattal multinál bruttó 720k + valami 30-40k cafeteriát kaptam. Ez 3 éve volt és azóta mentek fel az árak.
2018. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
#1-es vagyok. Utánaszámoltam és nem 3, hanem 4 éve volt. Plusz jövőre kiesik a legtöbb cafeteria elem, így a cafeteriát is beépíteném az elkért fizuba. Tehát mondjuk olyan 820-850-et meg lehet próbálni elkérni.
2018. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

#2: Nettó vagy bruttó?

Szerinted hasonló tapasztalatért C#-ban kevesebbet lehet elkérni?

2018. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
#3: Bruttó. Nagy multiknál C#/C++/Java nagyjából hasonlóan van megfizetve.
2018. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés így elég értelmetlen.


A 4 év tapasztalat önmagában nem jelent semmit. Fizetési igényed a tudásod szintjéhez és a képességeidhez lehet, nem az eltőltött évek számához. Pl.: Hiába dolgozol 4 éve, ha közben nem fejlődtél.

2018. júl. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak érdeklődésképp. Látom masszívan le lett pontozva az #1, #2 és #4 hozzászólás. Esetleg kifejtené valaki, hogy miért? Főleg mondjuk a #2-vel mi volt a baj?


Rengeteg kollégámról tudom, hogy hasonlóan kerestek az adott időszakban nálunk, hasonló tapasztalattal. Vannak itt C# fejlesztők is és őket is ugyanolyan fizetési sávokba sorolják. Voltak kollégák, akik konkrétan a több fizu miatt léptek le másik céghez, tehát még azt sem mondhatom, hogy az itteni fizetések nagyon az átlag fölött lennének.


Ismerős dolgozik olyan cégnél, ahol javasok és C++ fejlesztők is vannak, náluk hiába a két programozási nyelv, ugyanazok a fizetési sávok vannak. Szintén van náluk jobban fizető hely (javasoknak, C++ vonalon lehet , hogy nem, arról a vonalról kevesebb ismerősőm van)


Van persze egy csomó cég, akik híresen lefele lógnak ki a sorból, pl bosch, ericson, lufthansa, de az átlagra vonatkozott a kiírt kérdés.


Teljesen kezdők, akik épp most esnek ki az egyetemről 400-450k + cafival indítanak. A lepontozók elmondanák, hogy belátásuk szerint mégis mennyit kéne akkor keresnie 4 év tapasztalattal valakinek?

2018. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ericsson? Hol lóg ki lefelé a sorból az Ericsson? :)
2018. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!