Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a reaális fizetési...

Mennyi a reaális fizetési igény Vas megyében, Szombathelyen és környékén gazdasági területen? Mekkora fizetést kaphatok ilyen végzettségekkel és tapasztalattal?

Figyelt kérdés

Pénzügyi-számviteli ügyintéző okj képesítéssel rendelkezem. Pénzügy és számvitel szakon végeztem az egyetemen, jeles minősítésű diplomával. Ezáltal folyamatban van a vállalkozási mérlegképes könyvelői végzettség is.

Német nyelvből kereskedelmi szaknyelvi középfokú nyelvvizsgával rendelkezem, bár a tudást azért kicsit fel kell frissíteni.

Könyvelőirodában fél év szakmai tapasztalatot szereztem.



2017. dec. 11. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

"Pénzügyi-számviteli ügyintéző okj képesítéssel rendelkezem. Pénzügy és számvitel szakon végeztem az egyetemen, jeles minősítésű diplomával. Ezáltal folyamatban van a vállalkozási mérlegképes könyvelői végzettség is."


Ebből is látszik, hogy észt nem sikerült szerezned az iskolában, képtelen vagy normálisan fogalmazni, össze vissza zagyválsz.

2017. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért? Csak felsoroltam azokat a képzettségeket, amelyeket megszereztem eddig.
2017. dec. 11. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:
nő vagy vagy férfi? korod? kis cégnél vagy multinál szeretnél elhelyezkedni? stb. sok minden tényező van még
2017. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
23 éves nő vagyok. Külön-külön érdekelne, hogy mennyi lehet a reális fizetési igény, mekkora bért fizetnek.
2017. dec. 25. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
23 éves pályakezdő nőként csak multi fog alkalmazni, most nem rossz indulatból, de sajnos így van. egy kisebb cég számol azzal, hogy Családot fogsz alapítani a közeljövőben és neki az min. 3 éves kiesés, míg terhesen otthon vagy, meg szülés után munkába állsz és közben új alkalmazott is kell, meg utánad is fizet. Multiknál meg általában meghatározott bérsávok vannak, ott annyit kapsz, amennyi a kezdő bér az adott területen és utána folyamatos bérfejlesztés, pl. 3 hónap után, 6 hónap után, vagy éves szinten 6-10 %, stb, vállalattól függ. Ott úgyis megmondják mennyit kapsz, de olyan 190-230 között fognak mondani bruttóban+egyéb béren kívüli jutatások, ami megint akár lehet akár brutto 20000-60000 Ft.
2017. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nettó 250 lenne a reális. De majd írd meg hogy mennyi lett a vége!
2017. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most még csak keresek munkát. Beadtam számos helyre. Remélem lesz majd valami fejlődés ebben.

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! :)

2017. dec. 27. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!