Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Megéri a Python programnyelvet...

Megéri a Python programnyelvet megtanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék programozást tanulni, ehhez elkezdenék egy alap-tanfolyamot /6 hét/, majd utána egy másik helyen egy 10 alkalmas kezdő Python-t, ami után lehet menni haladóba. Megéri?

2018. júl. 17. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Meg.
2018. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

eléggé felkapott script nyelv


én is pont most akarok megismerkedni vele, megtanulni scriptelni benne, mert a játékomhoz ezt a nyelvet választottam script nyelvnek


LUA volt a másik lehetőség, de ahogy utána néztem a python több dologra jó, + az OOP miatt is jobb számomra


mellesleg több program amit használok pythonban íródott, vagy futtathatóak benne python scriptek


szóval elég sokrétű a dolog, szerintem megéri vele foglalkozni

2018. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Kezdetnek jó, majd később is szórakozási célból, de ha profi akarsz lenni akkor utána mindenképp sajátíts el egy komolyabb programozási nyelvet is.
2018. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni mindenképpen. Ha az egy fizetős tanfolyam, akkor az egy másik kérdés, hogy konkrétan az megéri-e.
2018. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!