Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Webprogramozást szeretnék...

Webprogramozást szeretnék tanulni, az alap HTML, CSS-t már?

Figyelt kérdés
... idén 11. -ben megtanították és nagyon minimálisan belementünk a JS-be is, de én fejleszteni szeretném ezt a "tudást", még az érettségi éve előtt. Tippek, hogy hol tudnám folytatni a JS / PHP tanulását weboldalakhoz?
2018. júl. 21. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

A PHP amúgy sokak szerint (szerintem is) egy hulladék, de egy próbát azért tehetsz vele.

Ha már a HTML + CSS meg a JS megy, akkor meg vannak mindenféle keretrendszerek meg libraryk amiket érdemes használni, node, angular, bootstrap, Django, stb. Rengeteg anyag van a neten, ha értesz angolul akkor gond nélkül lehet mindenféle anyagot találni, akár YouTube videók, akár sima szöveges tutorialok formájában. Na meg ott vannak a dokumentációk is.

Sok sikert!

2018. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! És hogyha például egy "blog" szerűséget szeretnék összerakni? Tehát hogy legyen egy feed amibe én tudok posztolgatni belülről? Ahhoz nem kell PHP? Vagy meg lehet oldani másképp is?
2018. júl. 22. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:

"Tehát hogy legyen egy feed amibe én tudok posztolgatni belülről?"

Ehhez - mivel a posztok beküldését egy adminisztrátor végezné, a beküldött posztokat a szerveren tárolnád (gyanítom nem csak a saját gépedre blogolnál, megmutatnád másoknak is a bejegyzéseket) - szerveroldali nyelv - PHP/JSP/ASP/nodeJS/Python/... - és valamilyen adatbázis - MySQL/MSSQL/PostgreSQL/Sqlite/... - ismerete kell.

2018. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, köszönöm szépen! :)
2018. júl. 22. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Javaslom figyelmedbe az alábbi összefoglalást:

[link]

szépen lehet látni az elsajátítandó anyag mennyiségét.

2018. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!