Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kozepszintu informatika...

Kozepszintu informatika erettsegi nagyon nehez?

Figyelt kérdés
felek tole most osszel erettsegizem belole, aki mar megcsinalta annak mi a velemenye rola?
2018. aug. 7. 06:16
 1/9 anonim válasza:
93%
Túl könnyű. Semmi kihívás nincs benne. Csak annyi a titka, hogy figyelmesen végezd el a feladatokat, mert akadnak köztük becsapósak is. A szóbelit pedig említeni se érdemes, abból az is meg tudja szerezni a max pontszámot, aki nem készült.
2018. aug. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

könnyű, bár mikor kijöttem a teremből, azt hittem, mindent elrontottam :D


írásbeli:

hálózat > sose szerettem, hozzá se nyúltam (béna vagyok benne és kevés volt az időm)

programozás(nálunk c# volt használatban): jó volt, élveztem

a végén volt egy kis kavar, hogy akkor mit és hogy rakjunk fel a lemezre/hálózati meghajtóra (nem tudom már mi volt pontosan)

melyik állítás az igaz/SQL/HTML/CSS nem is tudom volt-e, annyira kis apró jelentéktelen lehetett, hogy nem maradt meg bennem, javascript és php tuti nem volt, pedig az is tanultuk (amivel nincs probléma)


szóbeli > megszívtam, hálózatot húztam ki :D, szerencsére az agyon tanult OSI és TCP/IP modelt sikerült

2018. aug. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
középszinten mióta kell programozni ?:D nem csak az office szoftverek használata maximum minimális html?
2018. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerü.

Én nem info tagozatra jártam és ott a tz-k éretségi feladatok voltak és szinte mind5 lett tanulás nélkül ebböl arra szeretnék kijukadni hogy nem kell sok eröfeszités megirni jó. Fontos az alapos odafigyelés és minden kérdés átolvasása kétszer.

A szóbeli egy kicsivel nehezebb mert oda be kell magolni a dolgokat.

2018. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még az emelt szintű is túró! Csak a nagyon hülyék nem csinálják meg.
2018. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt elérhető az idei feladatlap:

[link]

szimpla Szövegszerkesztés / Prezentáció-készítés / Táblázatkezelés / Adatbázis-kezelés


Gyakorló informatikusként (és az oktatás területét is megjártként) mondom: nem túl bonyolult feladatok. Oda kell figyelni, tényleg minden részt kétszer átolvasni, de ha az órákat nem Facebookozással töltötted el, akkor simán abszolválható.

2018. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat
2018. aug. 7. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Kettes válaszoló, te informatikai ismeretek érettségit írtál, ami az úgynevezett szakmai infó. A kérdező a közismereti infót kérdezte.
2018. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

középszintű sima érettségibe NINCS PROGRAMOZÁS!!!


world, excel, access, compozer. Nekunk ezek voltak. + szóbeli

2018. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!