Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem működik a számokból...

Miért nem működik a számokból álló tömböm?

Figyelt kérdés

Szóval megadtam egy számokból álló tömböt, és csak az első elemét ismerte fel. Aztán megpróbáltam még más helyen is használni (ugyanezt a tömböt), de nem sikerült. Mi lehet a probléma vele?

kép - [link]


Itt is próbáltam ugyanezt a tömböt használni (itt le sem futott, vagy nem tudom, hogy mi történhetett) - [link]



2018. aug. 25. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A szamok2 tömbnek az égvilágon semmi értelme nincsen, és azt sem értem, mit akarsz vele kezdeni az első példádnál.


int[] szamok2 = { szamok.Length }


Ezzel létrehozol egy tömböt aminek az egyetlen eleme az első tömb elemszáma, a te esetedben 9. AZ első példánál teljesen fölösleges egyáltalán használni ezt atömböt, a második példánál meg egyszerűen rosszul használod.

2018. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

az első példában valóban felesleges a szamok2 tömb, a második példában pedig átírtam int[] szamok2 = new int [szamok.Length]; -re, és így már működik minden.

Köszi még egyszer!!! =D

2018. aug. 25. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!