Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Windows újratelepítésnél...

Windows újratelepítésnél hogyan kell újraformázni a C partíciót?

Figyelt kérdés
Nincs elég hely a meghajtó számára, ezért újra kell formázni. Ezt a gép automatikusan teszi, vagy nekem kell?
2010. jún. 22. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
milyen po rendszered van?
2010. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*op rendszered*
2010. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
xp. A C meghajtón volt már korábban xp. most újra kell telepíteni, de nincs rajta elég hely. Törölhetem a C partíciót?
2010. jún. 22. 10:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát tudtommal(de ne kezd bele semmibe még!) ha újrarakod a gépet ott formázhatod,és nem értem mért akarod törölni a c partíciót azon van az xp,nem?
2010. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne a particiót töröld, csak formázd le a windows telepítés során (az xp telepítése elején formázhatod)

[link]

2010. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, van op rendszer (xp) a C-n, de nem indult el a gép. Tehát gondolom hogy rossz.(nem talál egy system fájlt a bekapcsolásnál) Informatikus mondta, hogy ezt újra kell telepíteni
2010. jún. 22. 10:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor kiválasztod, hogy hová telepítse, felajánlja, hogy formázd a partíciót.
2010. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha informatikus mondta,akkor telepícsed újra
2010. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a telepítő formáz. eddig eljutottam, de 5 perce meg sem mozdul, még mindig 0% van. ? :( (egyébként köszi a sok segítséget)
2010. jún. 22. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Rakd be a windows telepítő lemezt. Inditsd ujra a gépet.

A telepítéshez a számítógép indulásakor lépj be a BOOT menübe / [link] / alaplaponként változik, általában F8, F11, F12, vagy a DEL billentyű lenyomására jelenik meg,

válaszd a CD meghajtórol indítást, (megjelenik egy "press and key...cd" szöveg, azaz nyomj le egy bármilyen billentyűt a cd-röl való indításhoz, és elindul a windows telepítő.

A telepítés elején leformázhatod a "C" particiót (NTFS fájlrendszerre) és ujratelepítheted a windows-t.

2010. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!