Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Codeblocksban ez hogy lehetség...

Codeblocksban ez hogy lehetséges? Hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés

Leütök egy billentyű kombinációt és nem jelenik meg semmi sem.


Egy pontosvesszőt akarok írni (;), de amikro leütöm a billentyű kombinációt semmi sem történik.


Egy Macről van szó, így nekem a pontosvessző az alt + . -tal tudom megoldani. Attól függetlenűl, hogy ki ért és ki nem a Machez van a Codeblockson belül valamilyen beállítás ahol betudom állítani, hogy ki írja azt a pontosvesszőt.


Tudom nem magyarnyelvű macre a legjobban optimalizált egy az IDE, de ezt kell használnom.



2018. szept. 10. 14:30
 1/6 A kérdező kommentje:

Most azzal próbálkozok, hogy egy új shortcutot hozok létere az Alt+.-re, de ez sem akar nagyon sikerülni.


Ha valaki ért hozzá leírná, hogy ez jó ötlet-e és ha igen hogyn kell megcsinálni?

2018. szept. 10. 14:40
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert a shortcutnál csak eleve létező funkcióhoz tudok hozzá kötni egy kifejezést. Azaz pl egy új fájl létrehozásához, de szöveg beillesztéséhez nem, ahogy látom.
2018. szept. 10. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik shortcut foglalja!!
2018. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, akkor csak kitörlöm és megvagyok?
2018. szept. 10. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megoldottam és ment a like.
2018. szept. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!