Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Linux operációs rendszer...

Linux operációs rendszer mélyreható ismerete illetve alkalmazási szintű programozási ismeretek pontosan mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés
Ezeket így szó szerint álláshirdetésből vettük a kozigallas.gov.hu-ról, sajnos nem pontosan értjük, mit is takarnak ezek az elvárások a pályázati feltételekben. Tehát mi számít már mélyreható ismeretnek a Linux operációs rendszerben, és mi az hogy alkalmazási szintű programozási ismeret?

2018. okt. 2. 03:36
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem szakirányú van, hanem tanári!
2018. okt. 4. 20:37
 22/24 kovpet ***** válasza:

"Remélem egyszer majd ezek az említett munkáltatók is hasonló otthoni gondozásra, ápolásra szorulnak majd."


Nem értem, hogy mi köze lenne a munkaadónak a te személyes gondjaidhoz. Én értem, hogy beteget ápoltál és ez mellé nem fért be más, de neked is meg kellene értened, hogy nekem, mint munkaadónak az a feladatom, hogy a cégem nyereségesen üzemeltessem. Ha felveszek valakit, az termelje a hasznot és ne csökkentse.


Ha neked boltod lenne és bemenne valaki, hogy 4 zsemlét két, vajat, felvágottat, stb, de fizetni nem tudna, akkor adnál neki? Mert ha igen, akkor nem sokáig lenne boltod...


A közvetlen kérdéshez: ki kell deríteni, hogy mi a feladat. Aztán a lényeg az, hogy meg tudod-e oldani azt. Ez nem valami bölcsészmeló, ahol ki lehet dumálni a dolgokat. Vagy működik a rendszered vagy sem. Ha nem vagy képes (google és fórumok meg doksik olvasása mellett persze, nem fejből és nem is egy perc alatt) működő rendszert építeni, akkor nem vagy alkalmas a feladatra.

Az viszont szinte biztos, hogy egy személyben fejlesztőt és üzemeltetőt nem találnak annyi pénzért, amit fizetni tudnak, tehát szerintem ha kis esély is van, hogy ellásd a feladatot, akkor jelentkezz.

2018. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Nem szakirányú van, hanem tanári!"


Ez talán még nagyobb baj.

2018. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Nem szakirányú van, hanem tanári!"

Ha jól értettem, informatika tanári.

Ezzel általános és középiskolában taníthatsz informatikát.

Ha elvégzed mellé az andragógia mesterképzést, akkor taníthatsz informatikai OKJ képzésen bizonyos tárgyakat is.

2018. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!