Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha az elmúlt évek során...

Ha az elmúlt évek során többször jelentkeztem sikertelenül egy vidéki Webstudio-hoz, akkor van értelme újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
Egyszer egyáltalán nem ütöttem meg a szintet két éve. Egy éve már behívtak pár próba napra. Utána azt írta a főnök, hogy még az OOP-t kellene csiszolnom, és akkor lehetne róla szó. Aztán más technológiákkal foglalkoztam az elmúlt évben távmunkában, egyéni vállalkozóként, de így nem vagyok elég hatékony. Sajnos nem sokat fejlődtem az elmúlt évben. Ha sikerül valamennyi tudást magamra szedni, akkor próbálkozzak még itt, vagy már annyira lejárattam magam, hogy egy Facebook megírása után se vennének fel.

2018. okt. 27. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

"Egy éve már behívtak pár próba napra. Utána azt írta a főnök, hogy még az OOP-t kellene csiszolnom....Sajnos nem sokat fejlődtem az elmúlt évben"


Ha ÉVEK alatt nem sikerült az "OOP-n csiszolni", akkor nem sok értelme van próbálkoznod.

2018. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem fektettek bele elég energiát. Azt gondolom, hogy pár hónap alatt meg tudnám tanulni, ami kellhet. Kérdés, hogy emberileg nem csináltam-e túl nagy segget magamból ahhoz, hogy szóba álljanak velem.
2018. okt. 27. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ők arra számítanak hogy ezt már tudd mire oda mész ráadásul ha tudod hogy nem tetszett nekik előzőleg akkor miért nem javítottál rajta? Szar dolog de a legtöbb helyen az a legjobb nekik hogy ha minél előbb tanulod meg a dolgokat vagy ha már alapból tudod mert plusz munka nekik amég nem tanulod meg.
2018. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha nem OOP-ztél semmit az elmúlt évben, akkor feltétlenül jelentkezz.

Elvégre, az ember a kudarcaiból tanul a legtöbbet.

2018. okt. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem fektettek bele elég energiát"


Miért fektettek volna? Azt várod, hogy egy cég majd a saját pénzén, közel nulla tudásról szintre hoz? Hol élsz te ember?

2018. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt ott elírtam. Én nem fektettem bele elég energiát.
2018. okt. 28. 08:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ki tudnád fejteni bővebben?
2018. okt. 29. 13:49
 9/9 anonim ***** válasza:

"akkor van értelme újra próbálkozni?"

Na erről szólt a válasz...

2020. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!