Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Weplaphoz hol tudnék kliens...

Weplaphoz hol tudnék kliens oldali javascriptet be szerezni? Többi lent?

Figyelt kérdés
És hogy csinálhatnák benne olyan programot ami html meg CSS nélkül kőrbe rajzol bizonyos területeket aminek kordinátája van?

2018. nov. 8. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:

3 után nem számoltam, hogy hányszor kérdezted már meg.

Még mindig javasolt Google Maps API-t használni. Ha nem szeretnél szolgáltatótól függni, akkor pedig hagyd az egészet a p***ba.

2018. nov. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pistike mennyé má ki focizni inkább, még egész jó idő van!
2018. nov. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Html javascript css mellé nem akarok APIba is meg tanulni programozni az már sok lenne.
2018. nov. 8. 09:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem hiszem el, hogy nem veszitek észre mekkora egy troll ez a szemétláda.
2018. nov. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tabaki ***** válasza:

#4:

Tavaly még én is ebben bíztam: Tökrészegen esetleg találhat valaki viccesnek akár egy ilyen nehézkesen csikorgó poént is. Sajnos, Kérdező azóta sokszorosan nyomatékosította, hogy nem erről van szó. Együtt kell élnünk a tudattal, hogy létezik legalább egy ember, aki alapból rémesebb, mint mások trollkodásból.

2018. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig ez egy ilyen szakma, állandóan tanulni kell. De mint mondottam vala, én azt gondolom, vagy hagynod kellene a fenébe az egészet, vagy ha annyira akarod, akkor tűzz ki magad elé kisebb célokat. Használj valamilyen CMS-t, amiben nem kell JS-t mókolnod, hanem elég a tartalomra koncentrálni.
2018. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

@5: "Együtt kell élnünk a tudattal, hogy létezik legalább egy ember, aki alapból rémesebb, mint mások trollkodásból."

Én az autoit-es kérdezőről hittem azt sokáig, hogy csak trollkdik... hónapokon keresztül mindnen csütörtökön vagy pénteken jött a menetrendszerű autotites totál láma kérdés. Ilyen mestertroll nem létezik.... ez egy IGAZI user.

2018. nov. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, legalább már a tumblr-es userek kikoptak. :)
2018. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

SVG fájlban lehet rajzolni vektorosan, ahol koordinátákat tudsz megadni, és úgy alakzatokat körbe rajzolni.

[link]

2019. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!