Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Informatika szakon tényleg...

Informatika szakon tényleg hármas átlag kell ahhoz, hogy ne kerüljek fizetősre?

Figyelt kérdés

2018. nov. 9. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az óbudain pl igen, most még 2.75, jövőre már 3.0
2018. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nemaRendőrség ***** válasza:

Nálunk a Miskocli Egyetemen nincs ilyen.

Reál szakoknál hülyeség is

2018. nov. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Óbudaira járok és itt tényleg 2.75 kell idén, jövőre már 3.0 Szóval én itt is hagyom a francba, mert nekem esélytelen ez az átlag, fizetni meg nem fogok és nem is tudok.
2018. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
És az SZTE-rol tudtok valamit ? (Mérnökinformatikus)
2018. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

SZTE-n 2.25 kell hogy ne rakjanak át fizetősre


[link]

2018. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Pixelbetyár válasza:
A DE-n most 2,75, de jövőtől 3 lesz. Ha jól tudom, és nem adnak ki még egy törvénymódosítást, akkor jövőre 3 lesz az infókon a minimum mindenhol.
2018. nov. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szokszor az ember orul ha osszejon a 2-es ugy hogy hajnalig tanul, foleg ha elozoleg nem tanult programozast stb


kivancsi volnek az a barom aki kitalata mit tudna osszehozni!

2018. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7: A NER érdeke, hogy minél kevesebben legyenek a felsőoktatásban.


De egyébként úgy kikerülhető, hogy minden évben újrafelvételizel oda, ahova jársz és ha eléred a ponthatárt akkor bent maradsz állami finanszírozottan, és el tudod fogadtatni az eddig elvégzett tárgyakat.

2018. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a bajom, kettesben reménykedem pár haszontalan tölteléktárgyból, programozni bezzeg alig tanulunk, ami a legjobban érdekelne...(proginfon vagyok). És ezekböl a tölteléktérgyakbol van a legtöbb óra... ki érti ezt? Komolyan lehet én is itthagyom ezt a sz.r felsöoktatast...
2018. nov. 21. 05:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Átjelentkezhetnél az üzemmérnök-informatikus szakra. Ez is alapképzés (szóval diplomát ad), kevés tölteléktárgyal, kevesebb matekkal, az elmélet helyett a gyakorlaton van a hangsúly. Egyből az iparban hasznosítható tudást ad, míg a proginfón szétmatekozod az agyadat, és alig tanulsz gyakorlatias dolgokat, amire egy cégnél szükség lenne. Ráadásul az utolsó 1 évet már cégnél kell végezni, így amint megszerzed a diplomát, már lesz 1 éves munkatapasztalatod is.
2018. nov. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!