Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C#-on kellene megcsinálnom a...

C#-on kellene megcsinálnom a programot aminek leírást linkeltem?

Figyelt kérdés

Ahol tartok:


Nagyjából odáig van meg hogy bekérem az adatokat (a példát használtam kiindulásnak).


Kiszűrtem mindenkit aki 60 pont alatt van, csináltam egy felvett class-t amiben benne van int pontszám, priotiás, bool hatvanplus és van rá metódus hogy ha pontszám < 60 akkor hatvanplus = false


Ötlet?


Link:

[link]


Nem engedélyezte linket simán, de nyilván () jelek nélkül értendő.



2018. nov. 30. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

1: A feladat szöveges (jobban olvasható, másolható) formában gyanítom ez (Nemes Tihamér OKSzTV 2002, Harmadik forduló, II. kategória, 2. feladat: Felvételi):

[link]

2: Lássuk az eddigi forráskódot (ne képmegosztón oszd meg, hanem valamilyen kódmegosztón - hastebin. ghostbin,...)

3: Írd le pontosan, hol akadtál el, miben vársz segítséget - ne a teljes feladatot várd.


Előre is köszönjük az együttműködést.

2018. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az algoritmus lényege: pontszám szerint csökkenő sorrendbe kell rendezni a jelentkezőket, majd ebben a sorrendben mindenkit hozzá kell rendelni ahhoz a szakhoz, ami a prioritási sorrendjében legelől van ÉS még nem telt be a feltételeknek megfelelő létszám.
2018. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Sok sikert.
2018. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!