Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit jelent a post processing...

UltimateGold kérdése:

Mit jelent a post processing kifejezés Unityben?

Figyelt kérdés

#kamera #3D #post processing
2018. dec. 4. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is megtaláltam, de nekem nem egy harmincmillió oldalas leírás kéne ami ráadásul nem is általánosít hanem csak a különböző alosztályait írja le, hanem arra, hogy valaki összefoglalja nekem 3 mondatban
2018. dec. 4. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Post-processing is the process of applying full-screen filters and effects to a camera

’s image buffer before it is displayed to screen. It can drastically improve the visuals of your product with little setup time.


You can use post-processing effects to simulate physical camera and film properties; for example; Bloom

, Depth of Field

, Chromatic Aberration or Color Grading.



3 mondatban

2018. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. dec. 4. 21:50
 5/8 jani273 válasza:

"Post-Poszt" Processing miutan feldolgozva, megcsinalva elvegezve stb. azt jelenti hogy utanna. "Pre- Pri" azt jelenti hogy elotte.

Post az postat is jelenthet, de ebben az esetben a cselekedet utant jelenti

2018. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Erre mondjuk magamtól is rájöttem :D
2018. dec. 10. 06:07
 7/8 anonim ***** válasza:
de arra meg nem, hogy rákeres β@zdмёg!
2018. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerinted nem kerestem rá? :D Könnyebb rákeresni mint kiírni ide egy kérdést, úgyhogy elhiheted, hogy próbálkoztam vele
2018. dec. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!