Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lenne egy feladatom de már az...

Lenne egy feladatom de már az értelmezése is problémát okoz számomra?

Figyelt kérdés
Mivel többféle képpen értelmezem a feladatot. Feladat: Az sh alkalmazás a háttérben futva figyeli a felhasználó mailbox-át, és ha új levele érkezik egy pop-up window-ba (jelenjen meg) írja ki, hogy levele érkezett. Írja ki, hogy kitől és hogy mikor. Legyen lehetőség egy mail kliens indítására is. Órán a Putty alkalmazást használjuk. Úgy értelmezem, hogy ha kapok egy levelet a "puTTy-on" belüli mailemre akkor írja ki, hogy mikor és kitől kaptam . Viszont a mailkliens nemtudom hogy mit takar. Egy kis segítéséget valaki tud nyujtani, vagy akár csak röviden elamgyarázni? Illetve hogy hol nézzek ezután? Próbálgattam több helyen is de teljesen más dolgokat dobott ki, mint amire nekem szükségem lenne. Nem várom el hogy megcsináljátok helyettem, csak egy kis utmutatásra lenne szükségem.

#programozás #SSH #shell scipt
2018. dec. 8. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mailkliens: fetchmail?
2018. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nemtudom :/
2018. dec. 9. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!