Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet programozói...

Hogyan lehet programozói gyakornoki állást szerezni?

Figyelt kérdés

Eddig a linkedinen már időnként kaptam 1-2 megkeresést, de mert beállítottam, hogy "casually looking", de a legtöbb esetben olyanok jöttek szembe, amik egyátalán nem az én tapasztalatomnak felel meg pl.: gazdasági jellegűek vagy éppen olyan technológiával vagy nyelvel dolgoznak ami nem az erősségem vagy látásból sem ismerem.


Jelenleg is egyetemista vagyok. Itt voltak állásbörzés napok, de nem mentem el.


Vannak olyan oldalak amik kifejezetten jók a gyakornoki állás kereséshez vagy fejvadász cégek ahova beadhatoma a CVmet és megkeresnek ha találnak egy nekem alkalmas állást?


Hogyan érdemes neki kezdeni? Bármi hasznos tanács?


Már van angol és magyar formában CVm. Githubon saját projectek: android appok (javában, http kérések kezelése JSONnal, plusz adatbázis használata), phps project, ahol egy mini webshopot építettem MySQL segítségével, egy C project egyetemről.



2018. dec. 14. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Dobj egy githubot :D
2018. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Itt voltak állásbörzés napok, de nem mentem el."


Legközelebb menj el.


Helyileg hol keresel?

2018. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, legközelebb elmegyek :) és Budapesten.
2018. dec. 15. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb multinak van gyakornoki programja. Jelentkezz a szimpatikusokra.
2018. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!