Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan zajlik egy online...

Hogyan zajlik egy online programozói képzés? Élőben megy a szövegelés? Interaktív? Mit kell közben csinálni?

Figyelt kérdés
Még sosem láttam ilyet, úgyhogy aki részt vett ilyen több alkalmas, több hetes online képzéseken, az leírhatná részletesebben, hogy hogyan történik egy ilyen! Előre is köszi!
2018. aug. 25. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Több hetes online programozói képzés ? ejha bizalomgerjesztően hangzik :D
2018. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én egy elég drága tanfolyamon vettem részt (pár száz ezer Ft - cég álta) és ott úgy volt, hogy videó anyagokat kaptunk, kiinduló és lecke végi kódot/anyagot (kép és egyéb elemek)

a videó alatt magyarázta, mutatta az illető közben nekünk is kellett csinálni amit mond, mivel ezen a téren több szakmám is van így a videók egy részét csak végig néztem, inkább a számomra új dolgokat próbáltam csak ki


hobbi szinten foglalkozom játékfejlesztéssel, ott is főleg videókból tanultam az elején, most is nagyon hasznosak, de van amikor jobb szeretem a leírásokat


több programozási nyelvet könyvekből ismertem meg, szintén mint a videók alatt, olvassa az ember aztán csinálja ami a fejezetben le van írva


élő közvetítős oktatáson még nem vettem részt, de szerintem ez az egyik legnehezebb, mert nincs megállj gomb, nincs visszatekerés, viszont sok esetben lehet kérdezni a többi nézőtől, esetleg az oktatótól/eladótól


mindnek meg van a maga előnye és hátránya


talán a legjobb képzés eddig amivel találkoztam (nem programozás) az a CISCO CCNA, leírások, képek, néhol animációk/videók, labor feladatok


sok esetben találkozni olyan videóval, hogy vagy nagyon kezdőknek szól és a 10-20 percből kb 1 perc amire szükségem van, de a kezdőknek elmagyaráznak sok dolgot


továbbá főleg youtube videóknál vettem észre (de fizetős anyagnál is volt rá példa), hogy téves dolgot állít, esetleg hülyeséget beszél a videó készítője, ezt írásban sok esetben javítják, míg a videókat inkább úgy hagyják, ennyiért nem fogják újra felvenni/megvágni

2018. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!