Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » HTML, PHP, MYSQL - Hogyan...

HTML, PHP, MYSQL - Hogyan tudnám frissítés nélkül megtenni ezt?

Figyelt kérdés
Csináltam egy alap oldalt, kiírja a neved meg a "coin" értékét a felhasználónevedhez kötve. Egy gombnyomásra (Dolgozz) hozzá adódik 1000 a "coin"-hoz, viszont ekkor az oldal be frissül. Hogyan tudnám megoldani, hogy ne frissüljön? Kaptam tippeket, hogy JQuery-t használjak hozzá, de hogyan?
2018. dec. 14. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Használj ajaxot jQuery-vel

[link]

2018. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
angular
2018. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ránéztem az angularra, telepítettem a nodejs-t, majd mikor az első, ng new my-app parancsot adnám ki, azt írja, "Unexpected token new" .. Rákerestem a hibára, nem jutottam előbbre.
2018. dec. 14. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon fölösleges ehhez angular.

Egy sima Jquery-s AJAX kell.

2018. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezzel a tippel (+ elsővel) próbálkoztam ezt követően, és bevált. 3 sor az egész és szépen működik, még timeout-ot is hozzá tudtam csapni. Köszi mindenkinek!
2018. dec. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!