Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan dolgoznál fel egy...

Hogyan dolgoznál fel egy csomó PDF-et?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van 200 PDF dokumentum, a fileneveket sorba tudom rakni, mindegyikben 4 fejezet, ezek mondjuk a sorszámukkal azonosíthatók, pl. 3. Kutyafüle lesz ebben a doksiban a 3. fejezet.

Hogy csinálnál belőle négy PDF-et, amiből az elsőben az összes 1. fejezet van egymás után, és így tovább?



2018. dec. 21. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Összefűzéssel. PdfXChange pro, amit használok, ott van összefűzés. De gondolom kismillió prg van, sőt online is.
2018. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De szét is kell szedni.
2018. dec. 22. 09:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt is tudja. Oldalak kivonása...stb. Így darabolhatsz, aztán összefűzhetsz.
2018. dec. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lehet, hogy megoldaná a problémámat, de csinálna helyette egy másikat, mert majdnem 100 dollárba kerül, és ez nekem nem térül meg.

Azért írtam a programozás rovatba a kérdést, mert azt reméltem, hogy tud valaki ilyen ötletet adni. Tudok programozni Javában, Pythonban, PHP.ben, ha nagyon megkergetnek, tán még C#-ban is összedobok valamit, tehát ha van valamelyikhez olyan könyvtár, amivel ezt házilagosan meg lehet oldani, akkor örömmel venném az ezzel kapcsolatos tapasztalatokat.

2018. dec. 22. 10:55
 5/9 anonim ***** válasza:
2018. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nem hozzáférhető, csak pénzes partnereknek.
2018. dec. 22. 22:24
 7/9 anonim ***** válasza:

pdf könyvtárból van több is.

Csak a többit kell megcsinálni, összefűzést stb.

2018. dec. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen és mindenre van megoldás csak utána kell járni.

javahoz

[link]

2018. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tcpdf
2018. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!