Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi lehet az elérési út? (Batch)

Mi lehet az elérési út? (Batch)

Figyelt kérdés

Népszerű játékhoz írnék direkt másolási parancsot könyvtárból könyvtárba. A 8.3-as fájlnév megadása nem segít. A könyvtár neve My Summer Car. Valószínű a szóközt nem tudja értelmezni. Mutatom a parancsot. A cél minden .txt kiterjesztés másolása.


@echo off

copy /y C:\Users\%USERNAME%\AppData\LocalLow\Amistech\MYSUMM~1*.txt C:\Users\%USERNAME%\Documents\MSC\saves

pause


Hiba: A rendszer nem találja a megadott fájlt.



2018. dec. 25. 14:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
~1\*.txt a különbség ez működik, kifelejtettem vagy a korábbi munkámból véletlenül töröltem a \-t, az idézőjel nem működött. A Batch a 8.3-as nyelvet ismeri ha jól tudom ez 97' után módosult a cmd programnyelvben.
2018. dec. 26. 20:17
 12/12 anonim ***** válasza:
Mennie kéne hosszú fájlnevekkel is simán. Nem igazán szép rövid nevet használva. Oké, hogy a te gépeden megy és ez a cél, de ha esetleg elküldenéd másnak aki kikapcsolta a rövid filenevek készítését annál nem fog működni.
2018. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!