Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen haladó java könyveket...

Milyen haladó java könyveket ismertek, amik nektek jól beváltak?

Figyelt kérdés

Szeretnék jól megtanulni javaban programozni, de nem az alapok érdekelnek, mint az objektum orientáltság, vagy ciklusok elágazások és a többi. Főként a standard packagek függvényei, streambuffer és a többi részletes használata érdekelne példákkal szemléltetve.


Eddig két fajta könyvet találtam:

-Amit túl töménynek éreztem, és sokkal több volt a szöveg mint a kód, mármint 10 oldalanként 1x nyomokban kódot is tartalmazott (lehet csak én vagyok lusta).

-Ami teljesen kezdőknek való.



2019. jan. 29. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Eric Gamma, Richard Helm, Ralph Johnson and John Vlissides of the book “Design Patterns: Elements of Reusable Object Oriented Software”


A programozas nagy resze nem kodolas

2019. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ma 13:53

Félreértetted, engem nem a design patternek és egyéb módszertanok érdekelnek, hanem egy olyan könyv, ami összeszedve, egymásra építve megmutatja, hogy mit hogyan lehet használni a java "standard libraryjében". Egyetemen nagyon felületes a programozás oktatás, és szeretnék a jövőben javaval foglalkozni.

2019. jan. 29. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Taapsztalt fejlesztők sem ismerik teljesen a JDK-t, csak jobban mint egy kezdő. Én azt javasolnám, hogy kezdj el házi projektezni. Minimál dolgok, pl egy JavaFX alapú számológép, vagy ilyesmi. Lesznek problémák amikhez Google fog kelleni(onnan egyenes út a StackOverflow) és találsz megoldást rá.
2019. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!