Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van valami "jó" módszer egy...

Van valami "jó" módszer egy programnyelv elsajátításához (mármint az alapjainak)?

Figyelt kérdés
Jelenleg az olvasás+videó (külföldi és magyar egyaránt)+"kipróbálás" elvén csinálom, de nem tudom megmondani, hogy mennyire hatékony. Mármint "fejlődök", de nem tudom elég gyorsan-e, szóval érdekelne, hogy ti milyen módszerrel sajátítotok el egy nyelvet???(tudom főleg a programozói/logikus gondolkodás, ami számít). Jelenleg c#-ot tanulok és ez az első prog.nyelv aminek komolyabban neki ültem eddig.
2019. febr. 3. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Készíts valami projektet.

Mondjuk ha aztán senkivel nem tudod érdemben átnézni, aki meg tudja mondani, hogy mi jó, mi nem, úgy elég nehezen fogsz egyedül haladni.

2019. febr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó módszernek számít, ha a programozás tanulást célzod meg, nem egy programnyelv tanulását. Ez kicsit olyan, mintha valaki építész szeretne lenni, és az AutoCad (vagy hasonló) program használatát kezdené el tanulni.
2019. febr. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!