Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyire szerencsés kezdőként...

Mennyire szerencsés kezdőként egy olyan cégnél dolgozni, ahol több programnyelven futnak a projektek?

Figyelt kérdés
Egyik héten Java Spring, utána Android Kotlinnal, majd C# xamarin, és így tovább. Abban az esetben lehet jó egy ilyen hely, ha a cégben segítséget adnak ezeknek a megtanulásához, és nem azt várják, hogy te ezeket már mind tudod?

2019. jan. 9. 15:51
 1/7 kreténpali ***** válasza:

Általában nem kell különböző nyelvek közt ugrálni.

Általában csak akkor segítenek, ha kérdezel, és jól kell tudni kérdezni, de van ahol mentor program is van.

2019. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, én azt szeretném tudni, hogy mennyire szerencsés, ha most a munkahelyemen, ahol pár hete vagyok úgy néz ki, hogy lesz több stack-en is fejlesztés. Jó-e ez nekem, vagy abszolút nem jó?
2019. jan. 9. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó.
2019. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kreténpali ***** válasza:
55%
Legtöbb helyen nem kíváncsiak arra, hogy mi mindennel foglalkoztál, csak az, hogy mennyi tapasztalatod van a konkrét dologban, tehát karrier szempontjából nem a legjobb. Arra jó, hogy megtudhatod mi az, amivel szeretnél és mi az amivel nem szeretnél foglalkozni.
2019. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Persze hogy jó. Sőt tökéletes lehetőség, arra, hogy mindenről tudj egy kicsit de semmihez se érts igazán. Komoly cég nem ugráltat technológiák között és pláne nem keveri a java és c# világot. Menekülj.
2019. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vidéki cég. Egy eddig egyedül dolgozó srác által indított kis csapat. Sajnos nem vagyok profi programozó, sőt. Úgyhogy örültem, hogy valaki szóba áll velem és felvesz egyáltalán. Azonnali váltás az nem jöhet szóba, de idővel valószínűleg tényleg tovább állok.
2019. jan. 9. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Budapesten dolgozok egy elég jó cégnél, és mi is elég széles technológiai stackkel dolgozunk. Mióta itt vagyok programoztam kb 4 féle nyelven legalább. És igen ez azt is jelenti, hogy egyikből se lesz feltétlenül kimagasló tudásod. DE. Lesz egy olyan skilled, hogy mindegy milyen projektet, milyen nyelven raknak le eléd, hozzá fogsz tudni nyúlni. Aztán úgyis lesz kedvenc nyelved/technológiád amit kimaxolsz. Mostanában elég sok állásinterjún ültem bent és sok jelöltet utasítottak el azért, mert pl. egész életében kizárólag JAVA-val foglalkozott, semmi mással. Ez tök jó tudás egy olyan helyre, ahol kifejezetten JAVA programozókat keresnek, de alapvetően szerintem jobb ha minél több technológiával megismerkedik az ember, főleg amíg a pálya elején tart, és így a "szakosodást" is könnyebb eldöntened. Persze a fentiek mind arra vonatkoznak ha értelmes szoftverfejlesztés zajlik egy cégnél, nem gányolás.
2019. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!