Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek egy c# tanusítvánn...

Szerintetek egy c# tanusítvánnyal lehet bármilyen munkát találni, vagy ahhoz hivatalos okj szükséges minimum?

Figyelt kérdés
Tanusítvány: Bemész egy iskolába felnőttként, megtanulsz c#-al programozni, de hivatalos szakmát nem ad, csak egy oklevelet, vagy tanusitványt , hogy te értesz ehhez.
2019. febr. 14. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A tanúsítvány, meg az értesz hozzá az két külön dolog. Az értesz hozzá az 15 év után kezdődik, a tanúsítvány meg mondjuk egy fél éves alapozó tréning után kerül kiadásra. Érzed a különbséget, ugye?
2019. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én most nem ezt kérdezem. Tegyük fel, hogy valaki ért hozzá, öt éve ezt csinálja, jó benne. ÉS ekkor megszerez egy tanusítványt, ami hivatalosan NEM egy szakma. Van esélye felvételt nyerni valahol, papír nélkül?
2019. febr. 14. 19:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nem érted. Azt veszik fel aki ért hozzá. Pont. Papírral, papír nélkül.
2019. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
A cégek döntő többsége köhögés nélkül felvesz papír nélkül, ha nemgvan a tudásod. Fordítva már nem igaz, lehet akár diplomád is, ha nem tudsz semmit, akkor senki nem fog alkalmazni. Egyébként megjegyzem, hogy egy C# tudás önmagában semmit nem ér, az piacképes tudás a ráépülő frameworkök ismerete jelenti.
2019. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mik azok a framewörkök?
2019. febr. 14. 20:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Pont itt kezdődik. Tehát nemértesz hozzá. Azt sem az OKJ sem a "tanusítvány" nem fogja megoldani.
2019. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nem értek hozzá, tudom jól. Tanulom még. De a kérdésem nem rólam szól. Node mindegy.
2019. febr. 14. 20:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A négyes hülyeségeket ír.


Nem esélyes, hogy felvennének egy tanusítvánnyal, amely csak annyit rögzít, hogy te jártál x hónapig valamiféle tanfolyamra.


A nyelvhez való értés sem a frameworkök ismeretében merül ki. Ez oltári nagy baromság. Programozni, tehát algoritmizálni kell tudni, jól, és az adott nyelvet kell ismerned, behatóan, hogy ne azzal teljen a munkaidőd, hogy megírsz olyan függvényeket, amelyeket a nyelv libjei, vagy a cél OS API-jai alapban tartalmaznak.

2019. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tanusítvány vagy akár az OKJ nem nagyon érdekel senkit ezen a területen


a legtöbb helyen egyetem a beugró de ha kened-vágod vannak helyek ahova behívnak egyetem nélkül és felvehetnek tudás alapon

2019. febr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

sok helyen a papír csak egy papír aztán csináltatnak veled tesztet, vagy épp megfelelő referenciákkal menj


ne úgy, hogy itt ez a papír megszereztem, hanem X-Y-Z projekten dolgoztam, szabadidőmben ezt és ezt csináltam...


a papír csak a formalitás, nem egyenlő a tudással

2019. febr. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!