Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozók! Rúgtak ki titeket...

Programozók! Rúgtak ki titeket gyenge teljesítmény miatt?

Figyelt kérdés
Mi volt a kirúgás konkrét oka? Olyan pozícióba vettek fel, amire nem voltál valójában alkalmas, vagy a te hozzáállásoddal volt a gond? Hogy élted meg a helyzetet, mennyire tört le, mennyire befolyásolta a karriered?

2019. márc. 4. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

nálam nem volt ebből gond

amikor mondhatni gyenge volt a teljesítményem, akkor is segítettek támogattak, főleg a főnök, csoport vezetőm inkább, de bárkitől tudtam segítséget kérni

2019. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer rúgtak ki 1 hónap próbaidő után, ami mint kiderült számomra leginkább abból fakadt, hogy nem volt egyértelmű köztünk, hogy mit is várnak el tőlem. Leginkább arra panaszkodtak, hogy nem haladtam elég gyorsan a kiadott taskokkal, illetve nem kérdeztem elég sűrűn. Akkor kérdeztem, amikor tényleg szükség volt rá (ilyenkor sikerült is általában megfogni a kollégákat úgy, hog yők se voltak biztosak a válaszban), illetve azért haladtam lassan a taskokkal, mert:

1. Így is alig volt mit csinálnom, úgy kellett összekapargatni nekem a feladatokat.

2. Úgy gondoltam, hogy az első hónapban a hangsúly azon van, hogy minél alaposabban megtanuljam az ott használt dolgokat, rendszert, nem pedig arról, hogy minél gyorsabban pipáljam ki a feladatokat. Így picit jobban elidőztem rajtuk, mögénézve az egyes modulok működésének.


Ha jelzik számomra előre, hogy mit várnak el tőlem, akkor úgy teszek. Nem tették, ez van :D

2019. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer igen..

Másfél éven át húztam az igát diákként egy pesti cégnek a vidéki irodájukban. A projekt folyamatosan bajban volt, így túlórázni kellett, gyakran 14-15 órát egy nap, hétvégén is. Volt hónap, amikor 250 ótát voltam bent (fiatal voltam és drága az egyetem). A projekt végén közölték, hogy lassan dolgozom, és nem terveznek hosszú távon velem. Ekkor kerültem a mostani helyemre, ahol valahogy átlagon felül teljesítek. 2 év után majd háromszorosát keresem annak, amit ott kaptam, és nem dolgozom érte többet.

Tanulj a hibámból, és vedd észre ha szar van egy helyen... Szerencsére a szakmában akármikor találsz új állást :)

2019. márc. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Engem mindenhonnan csak amiatt rúgdosnak kifelé. 26/F
2020. márc. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!