Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » "Tálca automatikus elrejtését"...

"Tálca automatikus elrejtését" lehet-e időzíteni?

Figyelt kérdés
Szeretném a tálca automatikus elrejtést úgy beállítani, hogy csak 1-2 másodperc várakozás után ugorjon elő, ha az egérmutatót a kép szélére húzom. Config fájlok matatására is vállalkoznék megfelelő információ alapján.

#konfiguráció #tálca #Windows 10 #tálca automatikus elrejtése
2019. márc. 7. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

regedit.exe futtatàsa utàn ( rendszergazdai jogok kellenek):

Keresd ki az alàbbi àgat:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced

Ezutàn készits egy 32 bites dword értéket az alàbbi néven:

ExtendedUIHoverTime

Ide ird oda 1000 vagy 2000 attol függöen 1 vagy két màsodpercre van szükséged ( millisecben méri minden)

és kész is -jelentkez ki vagy inditsd ujra a gépet, utobbi biztosabb és a vàltoztatàsok müködnek is.

2019. márc. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget. Megtörtént a registry matatás, elfogadta a beállításom (decimál 2000), újra indítottam - nincs változás... :) Nem hiányzik más beállítás?
2019. márc. 7. 09:42
 3/3 A kérdező kommentje:

Beírtam a .../Explorer/Advanced/People helyre is, hátha csak egy pjúpül vagyok a saját gépemen - de úgy se.

Mitől vagyok ilyen láma? :(

2019. márc. 7. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!