Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Létezik unalmasabb dolog a...

Létezik unalmasabb dolog a programozásánál?

Figyelt kérdés

Mondjuk valaki veszélyes elitélt magánzárkában és naponta 3 szor adnak neki egy enni egy résen keresztül azt leszámítva a falat bámulja.


Ilyesmire gondolok hogy megjöjjön az életkedvem látva hogy vannak rosszabb helyzetben is emberek....


2019. márc. 7. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen személyiségfüggő. Én imádok programozni, mert ebben tudok igazán kiteljesedni, és úgy érzem, minden általam írt programban benne van a lelkem egy kis darabkája. Én például azt nem tudnám elképzelni, hogy télen a hidegben egy építkezésen dolgozzak napi 8-10 órát.


A programozás pont egy olyan dolog, aminek az eredménye nem kézzel fogható, és emiatt nem értik meg az emberek, hogy mégis miért van ebben a szakmában ekkora pénz, és miért van rá ekkora igény. Azért, mert olyan területen is jelen vannak a programozók munkái, ahol nem is gondolnál rá. Ezt a kérdést például nem írhattad volna ki ide. Nem tudnál telefonálni. Az autódban nem működne a kilométeróra. És így tovább.


Azzal szintén sokszor támadják a szakmámat, hogy "bezzeg ha beüt a világvége és az emberiség visszakerül a kőkorszakba, akkor aztán semmit sem tudnál kezdeni a programozói tudásoddal és első körben halnál éhen, mert egy zöldséget nem tudnál magadnak megtermeszteni". Ez így igaz, valóban nem tudnék. Viszont azt elfelejtik az emberek, hogy a társadalom a munkamegosztásra épül, vagyis ezt a munkát is el kell végeznie valakinek. Ez vagyok én. Ezért cserébe nekem nem kell foglalkoznom asztalos munkákkal, a mezőgazdasággal, mert ezeket a munkákat szintén olyan emberek végzik, akiknek megvan hozzá a tehetségük és a tudásuk is, ami nekem például hiányzik. És az ő munkájukat azzal honorálom, hogy fizetek azért, amit ők előállítanak. Ahogyan nekem is fizetnek azért, amit én előállítok.


25/L

2019. márc. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
HD dializis kezelés, mondjuk heti 3x250 perc. Az első alakalom után éreznéd, hogy milyen rohadt nagy mázlista vagy :D
2019. márc. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha téged az boldogít, hogy más embernek rosszabb, akkor nagyon sürgősen el kéne gondolodni, hogy mennyire is vagy sz.r alak.

Ha meg a programozás téged nem szórakoztat, akkor váltsd karriert és csinálj mást. Senki nem tiltotta meg, hogy azt csináld, amit szeretsz.

2019. márc. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

😍 ♥C#♥

Programozásnál nincs jobb, főleg mikor működő kódot csinálsz és látod lefuttni.

2019. márc. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, főzzél lekvárt otthon, vagy törölgess edényeket, állj szalag mellett, az unalmasabb, és kevesebbet lehet velük keresni.
2019. márc. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a fedett pályás távolba bámulás :D


a programozás elég kreatív tud lenni, szerintem elég jó

én játékfejlesztéssel foglalkozom, nagyon élvezem, szeretem csinálni

2019. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fedett pályás programkód bámulásból, miért nincs guinness rekord?


Magyarországon meg lehetne csinálni a legtöbben bámulás rekordot ki ért egyet velem?

Kár, hogy nincs olyan statisztika ahol meg lehetne nézni, hogy mennyi programkód fut le a világon es mennyi nem.

Valószínüleg a programkódok 60% nem futott le.

Maradék 40% pedig elsőre lefutott 😂

(Hello world programokat is beleszámítva)

2019. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Minden munka unalmasabb, mint a programozás szerintem 😊 én nagyon örülök, hogy ezt csinálhatom, a munkám a hobbim 😊

23/L

2019. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!